Etnospor’da Erzurum Otağı’nın Onur Misafiri: Bilal Erdoğan

Etnospor’da Erzurum Otağı’nın Onur Misafiri: Bilal Erdoğan

Dünya Etnospor Kültür Festivali’nde yer alan Erzurum Otağı’nı Cumhurbaşkanı ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ziyaret etti.
Bu haber 2016-08-27 10:03:52 eklenmiştir.

Başkan Erdoğan, Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Erzurum Otağı’ndaki bakır, deri ve Oltu taşı ürünlerini yakından inceledi. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan’ın ziyaretinde Başkan Mehmet Sekmen’in projeleriyle Erzurum’un her alanda kalkındığını ifade etti.

Genel Sekreter Yardımcısı Keskin, kurumun çalışmaları ile Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in geleneksel sporların yeniden canlandırılması amacıyla serhatlar kentinde gerçekleştirdiği proje ve yatırımları anlattı. Buram buram Erzurum kokan ziyarette sürekli milli irade ve demokrasinin bayraktarı olan Dadaşlar konuşuldu. Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan’ın Erzurum Otağı ziyaretine yaygın medya ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ERZURUM haberleri

 

En çok okunanlar

Arşiv Arama
- -
Anket
Olay25.com Erzurum'un İnternet Gazetesi
© Copyright 2017. Tüm haklari saklidir.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
LİNKLER