Başkan Sekmen: “Muhtarlarımız Türkiye’nin en önemli temsilcileridir”

Başkan Sekmen: “Muhtarlarımız Türkiye’nin en önemli temsilcileridir”

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, muhtarlarla istişare toplantılarını sürdürüyor. Zamanının büyük çoğunluğunu mahalli idarenin gözbebeği olan muhtarlara ayıran Başkan Sekmen, bu kez de Palandöken ve Yakutiye ilçesinde görev yapan muhtarlarla buluştu.
Bu haber 2017-02-17 18:31:27 eklenmiştir.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıda Başkan Sekmen, muhtarların sorunlarını dinledi. Toplantıda yaptığı konuşmada Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetleri de anlatan Sekmen, muhtarlarla her zaman uyum içinde çalışıldığını ifade etti.

Sekmen, “Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak mahallelerimizin sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Muhtarlarımızın problemlerine çözüm bulmak için sürekli çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyemiz gerek kırsalda gerek merkezde olmak üzere birçok alanda çalışmalar gerçekleştirdi. Muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda birçok proje ve yatırım da sonuçlandı” dedi.

Muhtarların mahalli idarenin yapıtaşı olduğunu bildiren Başkan Sekmen, “Şu bir gerçektir ki; muhtarlarımız, büyük ve güçlü Türkiye’nin birinci derecede temsilcileridir. Mahalli idarelerin yapıtaşı olan sizler yerel yönetimin hamisi ve bizim en büyük destekçimizsiniz. Biz mahalli idareciler olarak muhtarlar olmadan asla başarılı olamayız. Şahsınız ve diğer muhtarlarımızla karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulunarak şehrimizin problemlerine hep birlikte çare üretiyoruz. İnşallah el birliğiyle bu güzel şehrin bütün sorunlarını en asgari seviyeye indireceğiz” diye konuştu.

Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut ve Palandöken Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Bülent Engin ile diğer yetkililerin katıldığı istişare toplantısı hatıra fotoğrafının çekimiyle sona erdi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ERZURUM haberleri

 

En çok okunanlar

Arşiv Arama
- -
Anket
Olay25.com Erzurum'un İnternet Gazetesi
© Copyright 2017. Tüm haklari saklidir.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
LİNKLER